background

Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Kalker Üretiminde kalitenin adı olan Erdem Kireç Kırmataş Limitet Şirketi Şinasi Erdem tarafından 1971 yılında kurulmuş olup 1996 yılında tüzel kişiliğe kavuşmuştur. Kireç ve Kırmataş (mıcır) olarak tesislerimiz Ankara ili Elmadağ ilçesi Hasanoğlan mevkiinde günümüzde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Erdem Kireç ve Kırmataş, ülkemiz yeraltı kaynaklarının değerlendirilerek ekonomiye kazandırılması ve bölge genelinde 50’in üzerinde çalışanıyla istihdama doğrudan ve dolaylı olarak büyük katkı sağlamıştır.

Tescilli Markamız altında ürünlerimiz Avrupa Standartlarını karşıladıklarını gösterir CE Belgeli ve ayrıca Türk Standartlarına uygunluğunu gösterir TSE Belgelidir. Her sene yapılan deney ve standart uygunluk testleri ile aynı kalitede ürünün piyasaya arzı konusunda titizlikle çalışılmaktadır.

Müşterilerimize taşocağı işletmeciliği sektöründe en iyi ürün ve hizmeti verebilmek için;

* Ülkemizin yasal mevzuatına uymayı,
* Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ilerisinde ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeyi, zamanında ve eksiksiz olarak müşteriye sunmayı,
* Rakip firmaların ötesinde ürünlerimizle her zaman lider konumda olmayı hedelemek,
* Müşteri memnuniyetini ölçerek mümkün olan en üst düzeyde tutmayı, Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeyi,
* Tüm çalışanlarımızı ülkemizde ve dünyadaki gelişmeleri takip edebilmek için sürekli eğitmeyi,
* Eğitimli, tecrübeli ve gerekli becerilere sahip çalışanlarımıza uygun teçhizatı ve ihtiyaç duyulan diğer kaynakları tahsis etmeyi,
* Tüm proseslerimizi ölçmeyi, geliştirmeyi ve aralarındaki uyumu arttırmayı,

Taahhüt etmekteyiz. Bu doğrultuda amaçlarımız düzenli olarak belirlenecek, ölçülecek ve gözden geçirilecektir.

Tescilli Markamız Altında Ürünlerimiz Avrupa Standartlarını Karşıladıklarını Gösterir.

Kalker Üretiminde kalitenin adı olan Erdem Kireç Kırmataş Limitet Şirketi Şinasi Erdem tarafından 1971 yılında kurulmuş olup 1996 yılında tüzel kişiliğe kavuşmuştur.

Eğitimli, tecrübeli ve gerekli becerilere sahip çalışanlarımıza uygun teçhizatı ve ihtiyaç duyulan diğer kaynakları tahsis etmeyi Taahhüt etmekteyiz.

about img Erdem Kireç Kırmataş Ltd. Şti.